Warszawskie pojazdy turystyczne: jak zwiedzać stolicę?

Warszawa to piękne miasto, które możemy zwiedzać na wiele sposobów. Piesze wycieczki po najpiękniejszych dzielnicach tego miasta bez wątpienia dla każdego z nas staną się wspaniałą przygodą. Warto jednak czasem wybrać mniej typową formę zwiedzania stolicy. Co można wybrać?

Przejażdżkę jednym z kilku pojazdów turystycznych, dzięki którym wizyta w tym mieście stanie się dla każdego z nas wspaniałą przygodą.
Jedną z ciekawszych ofert dla turystów odwiedzających Warszawę są wycieczki Tramwajem-T. Ten zabytkowy pojazd kursuje w okresie wiosenno-letnim, a osoby wsiadające na jego pokład mogą się nacieszyć pięknymi widokami centrum miasta. Dla tych, którzy chcą przejechać przez miasto nietypowym pojazdem, a jednocześnie posłuchać dobrej muzyki, idealną ofertą będzie kurs Tramwajem Chopina.

Po Warszawie kursują też omnibusy konne, dzięki którym można podziwiać z niezwykłej perspektywy skarby Starego Miasta oraz Krakowskiego Przedmieścia. W rejonie Placu Zamkowego często kursują też dorożki, nie lada gratką jest tu również kolejka staromiejska. Wszystkie te atrakcje czekają na tych turystów, którzy chcą lepiej poznać Warszawę, a jednocześnie skorzystać z nietypowej oferty poruszania się po tym mieście.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.